SWP

   Malta
 2021-12-05 "Cyberiada" S. Lema w każdej maltańskiej szkole średniej

Czy wiecie Państwo, że w każdej maltańskiej szkole średniej znajduje się "Cyberiada" Stanisława Lema?

Ambasador Tomasz Czyszek podarował każdej bibliotece w szkole średniej na Malcie i Gozo egzemplarz "Cyberiady" S. Lema. W ten sposób podkreślono na wyspach obchodzone w tym roku 100. urodziny polskiego pisarza.

Wszystkie egzemplarze fantastycznych opowiadań polskiego autora zostały wysłane wraz z komiksową wersją biografii pisarza i plakatem zachęcającym do czytania "Cyberiady".


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033341 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów