SWP

   Szwecja

 2021-12-08 Mikołaj u Kwiatów Polskich w Malmö

5 grudnia w Studiefrämjandet w Malmö, dzieci z Ogniska Kwiaty Polskie spotkały się z św. Mikołajem. Zaproszono także dzieci, które nie są członkami ogniska.

Oprócz podarunków członkowie ogniska zagwarantowali pyszne ciasta, tradycyjny glögg, pierniczki i pierogi. Można było nabyć piękne świąteczne, zrobione ręcznie ozdoby. Nie obyło się bez adwentowego quizu i dobrej zabawy dla dużych i małych.

Wprowadzeni w świąteczny nastrój goście, mogli udać się do domu niosąc dla rodzin życzenia od Prezes Ogniska - Marii Tatusch.


Beata Kierzek
Sekretarz Ogniska Kwiaty Polskie


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: korespondencja dla PAI - Beata Kierzek, SzwecjaNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12779972 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów