SWP

   Tunezja
 2021-12-23 ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W SOUSSE

Spotkanie świąteczne w Konsulacie Honorowym w Sousse odbyło się w radosnym nastroju, w niedzielne przedpołudnie 19.12.2021 roku i zostało zorganizowane dla Polonii tunezyjskiej (nie tylko z Sousse).

Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw, o które zatroszczyło się między innymi stowarzyszenie Dom Polski. Była kutia, śledzie, pierogi z kapustą i grzybami, gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami i wiele innych potraw i ciast.

Spotkanie uświetniły występy dzieci, które grały na różnych instrumentach kolędy czy też je śpiewały. Największe emocje wzbudziła jednak kolęda w wykonaniu naszych Góralek, polecamy posłuchać!Życzymy Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2022 Roku!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033262 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów