SWP

   Kirgistan
 2021-12-31 SPOTKANIE OPŁATKOWE W BISZKEKU

26 grudnia w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego „Odrodzenie” zorganizowano spotkanie opłatkowe. Oto relacja:

Cieszymy się, że był z nami ks. Remigiusz, na którego czekaliśmy kilka miesięcy. Dzięki Bogu, że prawda zwyciężyła i nasza Polonia może dalej cieszyć się jego duchową opieką! Był również brat Damian, dzięki któremu i dorośli i dzieci dowiedzieli się dużo ciekawych rzeczy z historii Polski! Nasi Milusińscy otrzymali prezenty i paczki świąteczne. Była również loteria fantowa - żeby dostać prezent, trzeba było odgadnąć zagadkę - wesoła zabawa i dla dorosłych i dla dzieci!

Tym spotkaniem podsumowaliśmy ten niełatwy 2021 rok. Mimo różnych problemów, chorób, pandemii i ograniczeń udało nam się zorganizować koncert polskiej muzyki, konkurs recytatorski, dużo ciekawych spotkań, lekcji. Mam nadzieję, że nadchodzący Nowy Rok będzie przychylny dla nas. Życzę wszystkim zdrowia, radości, miłości, cierpliwości i wyrozumiałości!

My nie wiemy, co nas czeka w Nowym Roku, ale znamy Tego, kto trzyma naszą przyszłość w Swoich rękach. Jemu dowierzajmy!

Szczęśliwego Nowego Roku!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033283 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów