SWP

   Australia
 2022-01-15 Tymczasem w upalnej Australii

Podczas gdy w Polsce otacza nas zimowa aura, polscy harcerze w Brisbane pozdrawiają ze swoich upalnych wakacji. Nie może być wakacji letnich bez obozu harcerskiego. Wierni temu harcerze, zuchy i skrzaty z Hufca Pomorze w Brisbane pierwsze 2 tygodnie roku 2022 spędzają na obozie harcerskim w Mt. Cotton.

Jak na każdym obozie tak i tym razem jest czas na zdobywanie sprawności, gry harcerskie, wspólne zabawy, niezapomniane przygody, wieczory przy ognisku i przyjaźnie. Oczywiście w niedzielę nie mogło również zabraknąć czasu na Eucharystię, sprawowaną w zielonej kaplicy australijskiego buszu, przy głośnym wtórze cykad i jeszcze głośniejszym śpiewie polskich kolęd.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: mchrKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4027896 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów