SWP

   Australia 2022-01-20 Niedziela Świętej Rodziny w Keysborough

W drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia nasi rodacy w w Keysborough obchodzili święto patronalne Prowincji. Była to szczególna okazja do modlitwy w intencji księży chrystusowców posługujących w Australii i Nowej Zelandii.

Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył ks. Stanisław Wrona SChr, który w najbliższych dniach kończy posługę duszpasterską w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Keysborough.

W homilii ks. Prowincjał Tadeusz Przybylak SChr podkreślił prawdę o świętości rodziny i jej niezbywalnej misji i godności, a także podziękował ks. Stanisławowi za wiele lat posługi duszpasterskiej polskim rodzinom w Australii i Nowej Zelandii. Obecne w kościele małżeństwa odnowiły sakramentalne przyrzeczenia, a parafianie podziękowali ks. Stanisławowi za Jego pełną serdeczności posługę.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: ChrystusowcyKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12514252 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów