SWP

   Australia


 2022-01-20 Niedziela Świętej Rodziny w Keysborough

W drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia nasi rodacy w w Keysborough obchodzili święto patronalne Prowincji. Była to szczególna okazja do modlitwy w intencji księży chrystusowców posługujących w Australii i Nowej Zelandii.

Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył ks. Stanisław Wrona SChr, który w najbliższych dniach kończy posługę duszpasterską w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Keysborough.

W homilii ks. Prowincjał Tadeusz Przybylak SChr podkreślił prawdę o świętości rodziny i jej niezbywalnej misji i godności, a także podziękował ks. Stanisławowi za wiele lat posługi duszpasterskiej polskim rodzinom w Australii i Nowej Zelandii. Obecne w kościele małżeństwa odnowiły sakramentalne przyrzeczenia, a parafianie podziękowali ks. Stanisławowi za Jego pełną serdeczności posługę.POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Chrystusowcy


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 13999667 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×