SWP

   Kazachstan 2022-01-21 RAZEM NA ŚWIĘTA

Razem na Święta, to coroczne przedsięwzięcie podejmowane z inicjatywy i pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Głównym celem akcji jest budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych, niesienie pomocy potrzebującym, samotnym, jak również kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

Karagandyjskie Obwodowe Stowarzyszenie kolejny już raz przyłączyło się do tej akcji.

W ramach prowadzonych działań zorganizowane zostały warsztaty plastyczne, na których powstały tradycyjne ozdoby choinkowe. Udekorowały one świąteczne drzewko. Odbyły się także warsztaty kulinarne, czyli wspólne przygotowanie kolacji wigilijnej, poprzedzające spotkanie członków Stowarzyszenia oraz zaproszonych gości podczas Wigilii Polonijnej.


PAIPOLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12514203 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów