SWP

   Rosja 2022-01-21 O PRAWACH CZŁOWIEKA W SANKT PETERSBURGU

W dniu dzisiejszym Konsul Generalny RP Grzegorz Ślubowski spotkał się z p. Swietłaną Agapitową, Pełnomocnikiem ds. Praw Człowieka w Sankt Petersburgu.

Tematem rozmów były możliwości współpracy między środowiskami polskimi i rosyjskimi zajmującymi się kwestiami praw człowieka i pomocy potrzebującym. Konsul Generalny złożył gratulację p. Agapitowej z okazji niedawnego objęcia funkcji, życząc sukcesów w swojej działalności.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Konsulat Generalny RP w Sankt PetersburguKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12514320 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów