SWP

   Uzbekistan 2022-05-12 Dni Polskiego Dziedzictwa Kulturowego na Placu Registan

Dziewczęta ze stowarzyszenia polonijnego „Polonez” w Samarkandzie wraz z Paniami Tamarą Tatarenko i Natalią Tatarenko wykonały z biało-czerwonych tkanin logo obchodów Dni Polskiego Dziedzictwa Kulturowego.

Z dumą prezentowały swoją pracę na licznie odwiedzanym przez turystów z całego świata Placu Registan - perle samarkandzkiej architektury. W świętowaniu udział wzięła przedstawicielka Ambasady RP w Taszkencie, Pani Agnieszka Marczak.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: gov.plKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12652763 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów