SWP

   Polska 2022-05-14 ZAPRASZAMY NA CZWARTKOWE POLAKÓW ROZMOWY - "TWIERDZE OBRONNE NA KRESACH RZECZPOSPOLITEJ"

W imieniu Węgorzewskiego Koła Stowarzyszenia ”Wspólnota Polska” chcemy Państwa serdecznie zaprosić na "Czwartkowe Polaków rozmowy".

Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu "Czwartkowe Polaków rozmowy". Tym razem będziemy gościć Pana Profesora Stanisława Nicieję, autora 17 tomowego dzieła /18 w drodze/ pt. "Kresowa Atlantyda", byłego Rektora Uniwersytetu Opolskiego, Senatora RP V kadencji.

Pan Profesor opowie nam o fortecach obronnych na kresach Rzeczpospolitej, a opowiada wyjątkowo ciekawie!

Zapraszamy do udziału, można też przekazywać link chętnym.

Temat: "TWIERDZE OBRONNE NA KRESACH RZECZPOSPOLITEJ" - Prof. Stanisław Nicieja

Czas: 19 maj 2022 17:00 Warszawa

Dołącz do spotkania Zoom
https://zoom.us/j/94063591700?pwd=dVNjRDg2NmY4dTFKUlRsVzdFbU93QT09

Identyfikator spotkania: 940 6359 1700
Kod dostępu: 438483


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12514032 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów