SWP

   Azerbejdżan 2022-05-15 Polska częścią "Europejskiej wioski"

14 maja br. na bakijskim bulwarze odbyła się „Europejska wioska” (Eurovillage) 2022, zorganizowana przez Delegaturę UE w Baku we współpracy z placówkami dyplomatycznymi państw członkowskich UE oraz partnerami azerbejdżańskimi.

Na stoisku Ambasady RP w Baku można było otrzymać publikacje i materiały informacyjne o Polsce, upominki, skosztować polskich słodyczy oraz obejrzeć filmy. W konkursach wiedzy o Polsce można było także wygrać atrakcyjne nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili polskie stoisko!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Ambasada RP w BakuKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12652439 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów