SWP

   Grecja 2022-05-21 Sukces młodej, polonijnej gimnastyczki

Maria Ciszewska, 11-letnia Polka urodzona w Grecji od 5. roku życia trenuje gimnastykę akrobatyczną w klubie SPARTAKOS w Salonikach.

W dniach 16-17 kwietnia 2022 roku Maria wzięła udział w Zawodach o Mistrzostwo Grecji, które odbyły się w Preweza.

Zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal, a tym samym została po raz piąty Mistrzynią Grecji w kategorii "Γ", duet kobiet wraz ze swoją sportową partnerką Maritini Chatziparadisi.


PAI

Maria Ciszewska


Tegoroczne zawody były wyjątkowo wymagające ze względu na rekordowo dużą liczbę zawodników - 242.

Gratulujemy zawodniczce kolejnego sukcesu, który jest efektem poświęcenia, wielu wyrzeczeń i ciężkiej codziennej pracy!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: gov.plKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12652561 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów