SWP

   Tajlandia 2022-06-04     SERWIS SPECJALNY PAI Koncert Solidarności z Ukrainą

11 maja Ambasada RP w Bangkoku zorganizowała koncert pt. „Hearts in Solidarity with Ukraine”, w ramach którego artyści z Ukrainy, Polski, Tajlandii, Łotwy i USA zaprezentowali poruszający recital muzyczny.

Koncert był złożony z atrakcyjnych dzieł wyrażających ideę solidarności z Ukrainą na czele z ikonicznym dziełem ukraińskiego kompozytora M. Skoryka pt. „Melody”. Muzycznym finałem koncertu było wykonanie hymnów narodowych Ukrainy i Polski.

Podczas koncertu została zaprezentowana wystawa nt. wsparcia Polski i Litwy dla Ukrainy.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: gov.plNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 13543375 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów