SWP

   Chiny 2022-06-23 Koniec roku szkolnego w Pekinie

18 czerwca 2022 r. w Szkole Polskiej w Pekinie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. „Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy” – to motto spotkania podsumowującego miniony rok.

Szkołę Polską w Pekinie ukończyło dwóch uczniów, zaś 24 zostało promowanych do klas starszych.

Dzięki Wydziałowi Konsularnemu Ambasady RP w Pekinie i Radzie Rodziców uroczystość obfitowała w liczne niespodzianki, prezenty okolicznościowe dla uczniów – koszulki z logiem Szkoły Polskiej w Pekinie oraz medale uczniów Szkoły Polskiej. Po części oficjalnej i rozdaniu świadectw miał miejsce poczęstunek. Atmosfera przy temperaturze 31 stopni była bardzo gorąca!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Szkoła Polska w PekinieKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12654861 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów