SWP

   Tajlandia 2022-07-15 Recital Chopinowski w Bangkoku

Bangkok Chopin Society wraz z nowym przewodniczącym, profesorem Tongsuang Israngkun zorganizowało 9 lipca Recital Chopinowski w wykonaniu utalentowanych młodych tajskich pianistów, Korrapat Sookkho, Isanan Chotirosniramit i Pattaraphon Wongsun.

Koncert był okazją do uczczenia pamięci zmarłej Khun Lucia Thangsuphanich, założycielki i długoletniej przewodniczącej Bangkok Chopin Society przez rodzinę, przyjaciół, studentów, członków Bangkok Chopin Society i przedstawicieli Ambasady Polski.


PAIPOLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12771778 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów