SWP

   Polska 2022-08-12     SERWIS SPECJALNY PAI Siła jest w nas

11 sierpnia dr Marina Sałtykowa-Wołkowicz, członek siedleckiego Stowarzyszenia "Wspólnota Polska", przeprowadziła ćwiczenia socjopsychologiczne dla zainteresowanych osób z Ukrainy przebywających w Domu Uchodźcy w Siedlcach.

Zajęcia miały na celu stworzenie sprzyjającej atmosfery w grupie, nastawione były na współpracę i relaks. Zastosowano ćwiczenia takie jak: „Co zabrałbyś na bezludną wyspę”, „Obcy”, „Drzewo przyjaźni”, „Zmywarka”, „Gest pożegnania”. Warsztaty miały również na celu rozwijanie umiejętności efektywnej komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Uczestniczyło w nich ponad 20 osób w różnym wieku, dzieci, nastolatkowe i dorośli. Największym osiągnięciem zajęć było stworzenie bardzo przyjaznej i serdecznej atmosfery.

W imieniu Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" O/Siedlce bardzo dziękujemy Pani Anecie Kaniewskiej, Koordynator Domu Uchodźcy za udostępnienie lokalu do przeprowadzenia warsztatów, Pani Doktor za przeprowadzone zajęcia, a wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony miło czas.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" O/SiedlceNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 13543258 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów