SWP

   Kanada


 2022-11-21 MÓJ BOHATER NARODOWY

Uczniowie Szkoły Polskiej im. gen. Józefa Hallera przy Konsulacie Generalnym RP w Toronto licznie wzięli udział w konkursie “Mój Ulubiony Bohater Narodowy”.

Inspiracją do ogłoszenia konkursu o tej tematyce był realizowany przez klasę V a projekt edukacyjny. Pomysłodawczynią i autorką projektu i konkursu jest pani Anna Białas, nauczyciel wiedzy o Polsce a do współpracy dołączyła pani Agata Masłowski, nauczyciel języka polskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu przygotowali piękne prace i wspaniale umotywowali swój wybór podczas prezentacji.

Jak powiedziała pani Anna Białas: “jesteśmy wdzięczni naszym bohaterom narodowym za wolną ojczyznę i naszym uczniom za patriotyzm i miłość do Polski. Jestem pewna, że poprzez tego typu projekty, kształtujemy przyszłych bohaterów.”


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Szkoła Polska im. gen. Józefa Hallera przy Konsulacie Generalnym RP w Toronto


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 14622999 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×