SWP

   Irlandia 2022-12-05 Koncert kolęd w Polskiej Szkole Równe Szanse

Koncert kolęd w Polskiej Szkole Równe Szanse to święto całej społeczności w Carlow. Było pięknie! Sami zobaczcie jak pięknie...

Na sukces koncertu złożyła się praca wielu osób! Specjalne podziękowania przekazała Pani Dyrektor:

Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za radość wspólnego celebrowania zbliżających się Świąt, za perfekcyjne przygotowanie dzieci do koncertu kolęd, za atmosferę wspólnoty, którą Państwa obecność wnosi w życie naszej szkoły.

Dziękujemy Panu Konsulowi Martin Brennan za wizytę w naszej szkole, za ciepłe słowa o naszej społeczności, docenieniu pracy i roli szkoły w realizowaniu procesów integracyjnych i ocalaniu dziedzictwa wśród młodego pokolenia.

Dziękuję Gronu Pedagogicznemu za zapał i żar w rozpalaniu wrażliwości naszych uczniów na bogactwo polskiej kultury i tradycji, za entuzjazm śpiewania po polsku, za zachwyt polszczyzną rozbudzany w sercach uczniów, za radość ze wspólnego działania skrzącą w ich oczach.Dziękujemy Organic Corner za zapach ciasteczek i wypieków, który roznosił się w naszej szkole, za przygotowany poczęstunek, pyszną kawę i herbatkę dla Rodziców oraz gorącą czekoladę dla naszych uczniów.

Dziękujemy Bite of Style za wyjątkowy kiermasz polskich produktów, folklorystyczną nutę polskości, łowickie i zakopiańskie motywy, które ozdabiały najwyższej jakości cieplutkie kapcie idealne na zimowe wieczory w naszych domach.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: korespondencja dla PAINAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 13702722 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów