SWP

   Belgia 2023-01-24 Dzień Babci i Dziadka w EduGandawie

21 i 22 stycznia odchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Choć święta te obchodzone są w następujących po sobie dniach, przyjęło się, że świętujemy je łącznie.

W Polskiej Szkole EduGandawa wnuczki oraz wnukowie zawsze pamiętają o ukochanych babciach i dziadkach i zwykle obdarowują ich drobnymi, często własnoręcznie robionymi prezentami lub czekoladkami aby podziękować dziadkom i babciom za wspólną zabawę, opiekę, dobrą radę.


Kocham mocno babcię, dziadka – to nie żart moi mili.
Dzisiaj im życzenia składam, by 100 latek jeszcze żyliPOLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: korespondencja dla PAINAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 13702656 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów