SWP

   USA 2023-01-24 Dzień Babci i Dziadka w Palos Heights

21 stycznia Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta w sposób bardzo uroczysty świętowała ważną uroczystość, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka.

Akademię przygotowali uczniowie grupy przedszkolnej "Kolorowe Kredki" pani Sandry Woźniak z asystentką Anną Smetek, oraz uczniowie klasy 0 z panią Anią Majchrowicz i asystentką Wiktorią Styrnik.

Słowa uznania należą się również rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek naszym, wyjątkowym gościom.

Święto Babci i Dziadka jest znakomitą okazją do podziękowań za ich kochane serca, za ich cierpliwość i miłość. Pragniemy również złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu na co dzień. Życzenia przesyłamy wszystkim babciom i dziadkom tu w Ameryce, w Polsce i na całym świecie.


Irena Woźniak
Dyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta
Herbert School of Polish Language and Culture


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: korespondencja dla PAINAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 13702550 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów