SWP

   Niemcy


 2023-01-31 1 urodziny Świetlicy dla dzieci "Arka"

W sobotę 21 stycznia funkcjonująca przy polskiej parafii we Frankfurcie nad Menem Świetlica “ARKA” obchodziła swoje pierwsze urodziny. “ARKA” to miejsce, w którym polskie dzieci mogą się integrować, spędzać czas na zabawach i nauce, kultywować polskie tradycje, rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych rzeczy, a także doskonalić znajomość języka polskiego.

W ramach atrakcji urodzinowych podopieczni świetlicy mogli wziąć udział w zabawach i grach, których motywem przewodnim były dinozaury.

Najważniejszym punktem programu dla wszystkich dzieci był oczywiście tort urodzinowy, przygotowany przez Panią Agnieszkę. Podopiecznym “ARKI” życzymy wszystkiego, co najlepsze: wielu przygód, wspaniałych zabaw i mile spędzonego czasu podczas zajęć.


PAI


Więcej informacji o Stowarzyszeniu POL integro działającym przy Polskiej Misji Katolickiej we Frankfurcie nad Menem można znaleźć w witrynie http://polintegro.de/ i w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/polintegroPOLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: korespondencja dla PAI - Izabela Tomiczek-Pitlok


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 13826880 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×