SWP

   W. Brytania


 2023-09-18 Rok szkolny ogłaszamy za otwarty!

17 września społeczność Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Marii Konopnickiej wraz z dyrekcją oraz nauczycielami uczestniczyła we Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny 2023/2024 - jubileuszowy, bowiem w tym roku Szkoła obchodzi 70-lecie swego istnienia. Mszy Świętej przewodniczył ojciec Leszek Szuta.

Dzień wcześniej tradycyjnie zainaugurowano rok szkolny w nowym miejscu. Rano uczniowie wszystkich klas spotkali się na placu szkolnym. Po krótkim przywitaniu z wychowawcami rozeszli się do sal lekcyjnych.

Wszyscy uczniowie wzięli udział w spotkaniach informacyjnych zapoznali się z regulaminem szkoły, zostali też oprowadzeni po szkole przez swoich wychowawców. Nie zabrakło czasu na rozmowy w gronie znajomych: pogawędki na auli i korytarzach nadrabianie zaległości i dzielenie się wrażeniami z wakacji.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzymy uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie dla was nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników. Wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom życzymy wspaniałego Roku Szkolnego 2023/24!POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Marii Konopnickiej


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 14380820 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×