SWP

   Argentyna


 2023-12-07 W Oberá już pachnie pierniczkami!

Nasi Rodacy w Oberá mieli okazję uczestniczyć w warsztatach pieczenia polskich ciasteczek, które zorganizowała Rada Kultury Polskiego Stowarzyszenia w Oberá.

To było bardzo radosne i wzbogacające popołudnie, podczas którego można było nauczyć się robić pierniki. Wszyscy byli zaskoczeni, jak łatwo jest zrobić te ciasteczka, z prostych i naturalnych składników.

Ponadto można było dowiedzieć się więcej o kulturze i historii Polski dzięki wprowadzeniu profesor Krystyny.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy wzięli udział w tym nowym warsztacie. Miło było patrzeć, jak pracują wśród przyjaciół i rodziny i mamu nadzieję, że podobało wam się to tak samo jak nam - przekazali organizatorzy.

Polecamy i zachęcamy wszystkich do spróbowania tych polskich ciastek, są pyszne!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Colectividad Polaca de Oberá Misiones


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

POLECAMY TAKŻE


Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'order by element_6 DESC , element_24 DESC LIMIT 0,4' at line 9' in /pai_wiadomosci.php:173 Stack trace: #0 /pai_wiadomosci.php(173): PDOStatement->execute() #1 {main} thrown in /pai_wiadomosci.php on line 173