SWP

   USA


 2023-12-09 Święty Mikołaj w Ferdynandzie

Czas przygotowań do Bożego Narodzenia w parafii św. Ferdynanda wypełniony jest nie tylko modlitwą, ale także niespodziankami. Siostra Agnieszka Michna od kilku już lat zaprasza najmłodszych wiernych na spotkanie z biskupem z Miry, czyli świętym Mikołajem.

Spotkanie z Mikołajem, które odbywa się zaraz po niedzielnej, porannej mszy jest poprzedzone krótkim programem artystycznym, podczas którego dzieci przedstawiają historię biskupa Mikołaja. Na uroczyste spotkanie zapraszane są dzieci wraz z rodzicami, nie tylko z parafii św. Ferdynanda. Każde dziecko otrzymuje wcześniej przygotowany przez siostrę Agnieszkę prezent oraz ma możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem.

Oczywiście jest to ogromna radość dla wszystkich. My możemy jeszcze zdradzić, że w rolę Mikołaja wcielił się ponownie z wielkim sukcesem pan Norbert Garczyński.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Tygodnik Program


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 14952282 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×