SWP

   Rosja

 2019-05-02 POZDROWIENIA OD POLAKÓW Z ROSJI! Elena Rogachikova

Polacy Rosji przekazują najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Polaków z okazji Dnia Flagi i Dnia Polonii.

Autonomia Polaków "Polonia" Narodowościowo-Kulturalna Autonomia Polaków "Polonia" (Kaliningrad, Rosja) i harcerze Autonomii świętują Dzień Flagi i Dzień Polonii oraz przygotowują się do obchodów Święta Konstytucji 3 Maja!

Napisaliśmy Dyktando "Pod Flagą Języka Polskiego" oraz recytowaliśmy wiersze patriotyczne. Niech żyje Polska! Niech żyje Polonia!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Elena RogachikovaNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH
ODWIEDZIŁO NAS 13543223 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów