Austria
 2019-08-25 XI Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Górnej Austrii Wspólnota Polaków w Górnej Austrii

W dniu 24 sierpnia przy przepięknej słonecznej pogodzie na kortach w Kirchberg-Thening odbył się XI Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Górnej Austrii. Od pięciu lat rozgrywki odbywają się w grze podwójnej, co powoduje, że każdy nawet w starszym wieku może wziąć w nich udział.

Do rywalizacji stanęło 10 uczestników reprezentując bardzo wysoki i wyrównany poziom sportowy o czym świadczą miejsca od drugiego do czwartego, które zdobyły wszystkie pary z dorobkiem 2 wygranej i sety zadecydowały o miejscach.

Zwycięzcą turnieju została para Krzysztof i Włodzimierz Siudek, przed Markiem Ziöłkowskim/Markiem Swierczewskim i Leszkiem Ziembikiewiczem/Marcinem Göbelem. Czwarte miejsce przypadło Andrzejowi Dulińskiemu/Julianowi Gaborkowi a piąte miejsce zajęli Adam Kensy/Andre Esposito.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy na przyszłoroczny XII Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Górnej Austrii.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Zdjęcia: Grzegorz Brigider, Marek Ziółkowski, Julian Gaborek
Wspólnota Polaków w Górnej AustriiPODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.KULTURA - TRADYCJA


facebook