SWP

   Litwa
 2019-10-24 RAZEM DLA EDUKACJI

W dniach 21-22 października 2019 roku w Białymstoku podczas konferencji ewaluacyjnej „Pamięć najpierwsza…” drugiej edycji projektu „Razem dla Edukacji”, Gimnazjum w Ejszyszkach wśród wielu szkół z Polski, Litwy, Łotwy, Hiszpanii, Szkocji, Ukrainy, Białorusi, Anglii oraz innych państw otrzymało CERTYFIKAT „za wzięcie udziału w międzynarodowym projekcie wymiany szkół partnerskich „Razem dla Edukacji” realizowanym przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” w latach 2018/2019”.

Certyfikat otrzymaliśmy z rąk ministra Edukacji Narodowej pana Dariusza Piontkowskiego, prezesa Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” pana Dariusza Bonisławskiego, prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Białymstoku pani Anny Kietlińskiej, koordynatora projektu pani dr Karoliny Szymborskiej oraz innych przedstawicieli organizacji sprawujących zarządzanie projektem.

Podczas konferencji odbyły się też warsztaty i zajęcia dla uczestników, przegląd metod stosowanych w projekcie oraz wystawa podsumowująca projekt „Razem dla Edukacji”, w którym to nasze gimnazjum nawiązało współpracę i zaprzyjaźniło się ze wspaniałą szkołą – Zespołem Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 im. Henryka Bojanusa w Łomży.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Gimnazjum w Ejszyszkach / Eišiškių gimnazijaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ