SWP

   Chile
 2019-12-15 TRADYCJE POLSKIEGO BOŻEGO NARODZENIA W CHILE

Uczniowie, istniejącej już od trzech lat Polskiej Szkoły w Santiago z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia przedstawili spektakl Jasełek - brawurowo wykonany i oklaskiwany przez rodziców i nauczycieli.

Sobotnie spotkanie było także oficjalnym zakończeniem kolejnego roku nauczania w jedynej na terenie Chile polskiej szkole, istniejącej dzięki wysiłkowi i determinacji rodziców około 20 osobowej grupy dzieci. Wszyscy uczniowie dostali także drobne „Mikołajkowe” upominki, ufundowane przez naszą ambasadę.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Ambasada RP w SantiagoW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ