SWP

   Szwecja

 2020-01-29 WIELKIE MORSOWANIE Z VIKINGAMI

Wielkie morsowanie z Vikingami to było niebanalne wydarzenie w ogromnym składzie i w fantastycznej atmosferze!

Ponad 120 morsów z Polski z Głogowa, Grajewa, Małogoszcza, Gorzowa Wielkopolskiego, Białegostoku, Mielna i 30 morsów ze Sztokholmu spotkało się na kąpielisku Hässelby Strand i weszło razem do wody.

Jak widać na załączonych zdjęciach wejście do wody poprzedziła wspólna rozgrzewka, a później wszyscy świętowali przy ognisku. Jak zapowiadają Morsy ze Sztokholmu to dopiero początek i planują więcej takich wydarzeń!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: INordNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12771679 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów