SWP

   Norwegia
 2020-04-04 SZKOLNY BLOG NA CZAS KWARANTANNY

Świat nagle się zatrzymał, a zajęcia w szkołach i przedszkolach zostały odwołane. Ale Polska Szkoła w Bergen się nie poddaje! Nie traci czasu i energii

Efektem jest szkolny blog, który powstał z myślą o tym, aby dzielić się ze światem pomysłami, pracami, twórczością uczniów i być może radosną twórczością nauczycieli.

Mimo, że nie można się spotkać w budynku szkoły, cała społeczność próbuje nadal działać przez Internet z wiarą, że z czasem coraz więcej uczniów będzie chciało się podzielić swoimi dziełami, zainteresowaniami, osiągnięciami, czy to indywidualnymi, czy całej klasy.

Bądźcie z nami!

Polskaszkolawbergen.blogspot.com

Materiały można wysyłać na adres: blog.szkola.bergen@gmail.com

Pomysłodawcą bloga jest p. Ilona Radkiewicz - Kwaśna.

A na zdjęciach prace nadesłane i wykonane przez uczniów.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polska Szkoła w BergenW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ