SWP

   Norwegia
 2021-05-03 Uroczystości majowe 2021

Z okazji Dnia Flagi RP i Dnia Polonii i Polaków za Granicą harcerki i harcerze z Polskiego Harcerstwa w Norwegii PHN złożyli kwiaty na grobie polskich lotników.

W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele Ambasady RP w Oslo.

W ramach Dnia Polonii i Dnia Flagi harcerze zorganizowali Patriotyczną Grę Terenową, która stała się doskonałą alternatywą dla planowanego wcześniej pikniku.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polskie Harcerstwo w Norwegii PHNW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ