SWP

   Ukraina


 2023-09-25 Dom Polski w Barze hubem pomocy dla walczącej Ukrainy

W dniu 24 września 2023 roku Dom Polski w Barze po raz kolejny otworzył drzwi budynku dla pomocy humanitarnej, przeznaczonej dla walczących o niepodległość Ukrainy na froncie.

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Polski, którzy nie zmieniają swojej postawy wobec pomocy Ukrainie, nie pozostają obojętni, działając dają świadectwo solidarności.

Jednego z tych wielu Przyjaciół chcielibyśmy wymienić — Krzysztof Hoffman — wspaniały człowiek o wielkim sercu i wyjątkowej energii. Jego działalność na rzecz pomocy Ukrainie, którą prowadzi z werwą nie pozostaje niezauważona. Pomagając nam w tak ciężkim dla nas wszystkich czasie, nie tylko przekazuje wartości materialne, ale i daje nadzieję, że wspólnymi siłami pokonamy wszelkie trudności.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: korespondencja dla PAI


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 14622905 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×