SWP

   USA
 2019-09-29 WARSZTATY METODYCZNE NA BROOKLYNIE

Dnia 28 września 2019 odbyły się w Warsztaty metodyczne „TIK łapię w mig- megafajne lekcje i pomysły na interaktywne lekcje w szkole polonijnej”

Zajęcia w ramach Lokalnego Ośrodka Metodycznego NY przy Centrali Polskich Szkół w NY prowadziły Justyna Bereza oraz Anna Tracz. W zajęciach uczestniczyło 50 nauczycieli.

Na kolejne zajęcia zapraszamy 16 listopada do PSD K. Pułaskiego na Brooklynie NY. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Maria Marchwinski
Doradca metodyczny LOM NY /CPSDW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS DOTYCHCZAS 3104552 OSÓB