SWP

   Czechy
 2019-12-07 TURNIEJ O PUCHAR ŚW. MIKOŁAJA

6 grudnia na hali sportowej w Polskiej Szkole Podstawowej w Błędowicach odbył się tradycyjny już turniej unihokeja o puchar św. Mikołaja.

Rywalizacja pomiędzy drużynami z Cierlicka, Górnej Suchej i Gnojnika była zacięta, zawodnicy dawali z siebie wszystko a kibice dzielnie dopingowali. Na boisku można było spotkać i Mikołaja z aniołem i diabłami, którzy rozdawali słodkie pierniczki.
Na zakończenie wszyscy otrzymali puchary i medale oraz małe, słodkie upominki ufundowane przez błędowicką Macierz Szkolną - organizatora turnieju.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Polska Szkoła Podstawowa w BłędowicachW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ