SWP

   Francja
 2020-12-02 POSPRZĄTAŁEŚ? MOŻESZ CZEKAĆ NA MIKOŁAJA

Mikołaju, Mikołaju dzieci Ciebie wyglądają. Już czekają na prezenty, kiedy do nas przyjdzie Święty? To dobre pytanie. Zazwyczaj przychodzi do grzecznych dzieci. Takich, co to umieją po sobie posprzątać. I tymi dwoma zagadnieniami zajmowano się w paryskiej polskiej szkole Ecole Nova Polska.

Ecole Nova Polska

Ecole Nova Polska w Paryżu to pierwsza tego typu inicjatywa edukacyjna adresowana do dzieci, młodzieży i dorosłych, dla których ważne są język, historia, kultura i sztuka polska. Profil szkoły opiera sie na jednoczesnym przekazywaniu treści programowych związanych z językiem polskim i historią Polski a także szeroką edukacją kulturalno-artystyczną.

Od roku 2014 przy Ecole Nova Polska działa pierwsza we Francji Polska Szkoła Muzyczna. Ecole Nova Polska to jednak przede wszystkim wspólnota dzieci, rodziców i nauczycieli, którzy Polskę noszą głęboko w sercu i którzy Polakami czują się także tutaj w Paryżu.
POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: Ecole Nova Polska


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

POLECAMY TAKŻE


Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'order by element_6 DESC , element_24 DESC LIMIT 0,4' at line 9' in /pai_wiadomosci.php:154 Stack trace: #0 /pai_wiadomosci.php(154): PDOStatement->execute() #1 {main} thrown in /pai_wiadomosci.php on line 154