SWP

   Tunezja
 2020-12-16 JARMARK BOŻONARODZENIOWY W SOUSSE

6 grudnia w Sousse odbył się doroczny Jarmark Świąteczny z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia.

Swoje stoisko - pełne pachnących, świątecznych polskich smakołyków - miała również miejscowa Polonia. Wśród gości można było spotkać wielu naszych rodaków, którzy korzystając z okazji zaopatrzyli się w łakocie pachnące miodem i przyprawami korzennymi. Na stoisku można było kupić ozdoby, dekoracje i przepiękne rękodzieło.

Jak zawsze na wydarzeniach z polskim akcentem nie zabrakło konsula honorowego, który z przyjemnością spotyka się z naszymi rodakami.


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Consulat honoraire de Pologne à Sousse / Konsulat Rzeczypospolitej PolskiejW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ