SWP

   Kuwejt
 2021-01-05 "GDY ŚLICZNA PANNA" W WYKONANIU POLEK Z KUWEJTU

Z powodu trwającej pandemii w tym roku coroczne spotkanie świąteczne w Ambasadzie RP w Kuwejcie nie było możliwe. Dzięki mediom elektronicznym korpus dyplomatyczny podtrzymał tradycję przekazywania życzeń i obdarowywania podarunkami.

Ambasador RP w Kuwejcie Paweł Lechowicz przesłał Polonii świateczno-noworoczne wideo życzenia wraz z piękną polską kolędą w wykonaniu wspaniałych artystek mieszkających w Kuwejcie. Kolędę "Gdy śliczna Panna" wykonują: Agnieszka Fajga, Dagmara Galas, Kinga Masternak i Katarzyna Żądło-Papadopoulou.
Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ