SWP

   Rosja
 2021-01-12 KONKURS FOTOGRAFICZNY "MOJA NIEPODLEGŁA"

13 listopada 2020 roku w Saratowie zostały podsumowane wyniki Obwodowego Konkursu Fotograficznego "Moja Niepodległa", który został zorganizowany przez Polonię Saratowa na wniosek Wydziału Konsularnego i Polonii Ambasady RP w Federacji Rosyjskiej.

Konkurs odbywał się w trzech grupach wiekowych: dzieci (do 13 lat), młodzież (do 18 lat), dorośli.

Nagrodami Konsulatu zostały wyróżnione prace Walentyny Żadajew, Gleba Nieczajewa, Pawła Nieczajewa, Zofii Siergiejew, Andrzeja i Katarzyny Nieczajewów.

Składamy gratulacje zwycięzcom i życzymy dalszych twórczych sukcesów!


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: SROS "PNKC "Polonia"W przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ