SWP

   Mołdawia
 2021-01-13 "KRESY 2020" - Milena Caciurca

Mam na imię Milena (Milka). Jestem dziewczyną z wielkimi marzeniami i planami. Mam 17 lat.

A gdybym została poproszona o opisanie siebie trzema słowami, byłby to: cappuccino, księżyc i letni deszcz. Uwielbiam się rozwijać i próbować nowych rzeczy, ponieważ na świecie jest tak wiele do zbadania. Przez całe moje świadome życie zajmuję się rysowaniem, niedawno zaczęłam malować ubrania. Uwielbiam uczyć się języków.

Skąd znam Polski? Mam polskie korzenie i polski dla mnie jako trzeci język ojczysty. Uwielbiam czytać, podróżować, chodzić do teatru i do studia teatralnego, które znajduje się u nas w Bielcach.

Jestem bardzo wdzięczna „Kresom”, ponieważ dzięki wierszom mogę przekazać moje wewnętrzne doświadczenia, uczucia i mogę tu wrzucić kawałek siebie!


Milena Caciurca z Mołdawii


Informacja: Polonijna Agencja InformacyjnaW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ