SWP

   Węgry
 2021-02-22 GIMNASTYKA GŁOWY I JĘZYKA

21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji uczniowie IV klasy Szkoły Polskiej przy Ambasadzie włączyli się do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia.

W czasie lekcji polskiego mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ortografii, ale też dowiedzieli się, że język polski jest ą-ę. Nie zabrakło również gimnastyki językowej!


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Szkoła Polska W BudapeszcieW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ