SWP

   Tunezja
 2021-03-31 WARSZTATY WIELKANOCNE W TUNISIE

Warsztaty wielkanocne, które są już tradycją w Szkole Polskiej w Tunisie, dają uczniom możliwość twórczego przygotowania się do Wielkanocy oraz rozwijania swoich zdolności manualnych podczas dekorowania pisanek i pieczenia ciasteczek wielkanocnych.

Szkolne warsztaty to również okazja do integracji polonijnej, podczas której ożywają polskie tradycje. Uczniowie mogli utrwalić wiedzę na temat zwyczajów wielkanocnych, a dzięki obecności rodziców i babć można było poczuć prawdziwie świąteczną, ciepłą atmosferę.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji:


Informacja: Polonijna Agencja Informacyjna
Na podstawie: Szkoła Polska w TunisieW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ