SWP

   Brazylia
 2021-10-12 DZIEŃ DZIECKA W "KRAKOWIE"

12 października obchodzony jest w Brazylii Dzień Dziecka. Z tej okazji, z pomocą darczyńców, Polski Zespół Folklorystyczny Kraków przygotował dla dzieci z Rio Claro do Sul prezenty! 300 paczek czeka na wszystkie chętne dzieci!

Gratulujemy organizatorom inicjatywy. Cieszymy się, że mamy możliwość wspierania tak aktywnych beneficjentów.

W tym roku zespół Kraków za pośrednictwem Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" otrzymał dofinansowanie na kontynuację kursów języka polskiego oraz działalność zespołu: zakup nowych strojów i wynagrodzenie instruktora. Projekty finansowane są ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Grupo Folclórico Polonês KrakówW przypadku kopiowania materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 3838042 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów