SWP

   Australia
 2021-12-04 Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego w Polskiej Szkole w Rowville

Dzisiaj w Polskiej Szkole Sobotniej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rowville odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2021.

Rozpoczęto ją od wspólnego zaśpiewania Hymnu Polski. Następnie koordynatorka szkoły podsumowała wydarzenia oraz projekty, które miały miejsce w bieżącym roku. Były podziękowania dla uczniów, nauczycielek oraz rodziców za trud włożony nie tylko podczas stacjonarnej nauki, ale również trakcie kilku miesięcy zdalnego nauczania. Podziękowaniom towarzyszyły dyplomy, nagrody i upominki.

Nie mogło też zabraknąć Mikołaja, który jeszcze bardziej osłodził wszystkim dzisiejszy poranek polskimi czekoladkami.


Rok szkolny zaczyna się w Australii na przełomie stycznia i lutego (tuż po święcie Dnia Australii) i kończy około 20 grudnia (w szkołach prywatnych około 2 tygodnie wcześniej).


Magdalena Delport
Polska Szkoła Sobotnia im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w RowvillePOLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
NA PODSTAWIE: korespondencja dla PAI - Magdalena Delport, Australia


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło:
Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu
wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHPORTAL WYŚWIETLONO 14005649 RAZY

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów×