SWP

   Australia
 2021-12-05 KONKURS NA LOGO ROZSTRZYGNIĘTY!

W związku z przyszłorocznymi obchodami 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską i Australią (20 lutego 1972 r.), Ambasada RP w Canberze, we współpracy z Ambasadą Australii w Warszawie, ogłosiła konkurs na projekt logo upamiętniający i promujący to wydarzenie.

Na konkurs wpłynęło ponad 500 zgłoszeń. Poziom artystyczny przesłanych projektów był niezwykle wysoki, a spośród nich Komisja Konkursowa zgodnie wybrała propozycję pana Macieja Kwaśniewskiego, ze Szczecina.

Przekrój uczestników był niezwykle szeroki, obejmował m. in. artystów, zawodowych grafików, studentów, młodzież, a także dzieci - zarówno z Polski, jak i z Australii. Zwycięskie logo szczególnie wysokie noty otrzymało za elegancką prostotę, a z drugiej strony niebanalne i nieoczywiste połączenie symbolizujących Polskę orła i Australię kangura z liczbą 50.

Gratulujemy autorowi zwycięskiego logo!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033596 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów