SWP

   Ukraina
 2021-12-05 MIKOŁAJKI W STRYJU

Dziś, 05 grudnia 2021r. do siedzibę TKPZL oddział w Stryju zawitał święty Mikołaj.

Dzieci pod kierownictwem Pani Annety Buzuk (nauczyciel delegowany przez ORPEG) nauczyły się wierszy, które recytowały świętemu Mikołajowi. Młodzież, która uczestniczy w teatrze "Stryjanie" przy organizacji zaśpiewała kolędy i pastorałki.

Było fajnie i wesoło, każdy otrzymał prezent.

Dziękujemy świętemu Mikołajowi (Wojciech Szewczyk - nauczyciel delegowany przez ORPEG) za prowadzenie święta dla dzieci i młodzieży, Tatinie Tatarinowej za naukę śpiewu, Zacharowi Samborskiemu za grę na gitarze oraz Prezesowi TKPZL w Stryju Danucie Skrobańskiej za wspaniałą organizację!


Członek zarządu TKPZL w Stryju
Alona Marszuk


Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za granicą 2021.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: korespondencja dla PAI - Alona Marszuk, UkrainaKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033582 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów