SWP

   Kanada
 2021-12-07 Święty Mikołaj w Polskim Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Mississaudze

5 grudnia w Polskim Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Mississaudze przywitano gościa, na którego cały rok czekają dzieci ale i dorośli.

W pięknej scenerii przygotowanej, przy pomocy wspaniałych aniołków z Polskiej Szkoły im. M. Kopernika (przy St. Pio) Mikołaj rozdał 500 słodkich prezentów. Było to możliwe dzięki wsparciu polonijnych biznesów: Dzieci otrzymywały podarki ufundowane przez kilkunastu polonijnych sponsorów, polonijne sklepy delikatesowe a także Konsulat Generalny RP w Toronto.

Organizatorzy podziękowali wszystkim wolontariuszom i rodzicom, którzy sprawili, że dzieci mogły znowu poczuć - znaną nam, dorosłym - atmosferę mikołajkowego święta.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: korespondencja dla PAI - Bożena Szwed, KanadaKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4033464 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów