SWP

   Egipt
 2021-12-20 SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W KAIRZE

W piątek 17 grudnia, na terenie ogrodu Ambasady RP w Kairze, odbyło się polonijne spotkanie świąteczne zorganizowane przez Wydział Konsularny Ambasady RP w Kairze, Stowarzyszenie Polonii w Egipcie oraz Szkołę Polską im. Juliusza Marii Dzieduszyckiego w Kairze.

Dzieci z Polskiej Szkoły zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu pt.: „Spotkanie z Mikołajem”. Sam wyżej wymieniony, ku ogromnej uciesze zgromadzonych, pojawił się również i obdarował dzieci prezentami. Wszyscy mieli okazję podzielić się opłatkiem, posłuchać kolęd i skosztować tradycyjne polskie potrawy. Ale przede wszystkim, mogli się spotkać i prowadzić pełne serdeczności rozmowy służące wzajemnemu poznawaniu się.

Wesołych Świąt!


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Ambasada RP w KairzeKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCHNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

ODWIEDZIŁO NAS W TYM ROKU 4027912 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów