SWP

   Australia 2022-05-11 Majowe święta w Perth

30 kwietnia odbyła się wizyta w polskiej szkole w Perth, w której udział wzięła Konsul Generalna RP Monika Kończyk. Spotkanie ze społecznością szkolną uświetniły występy uczniów związane z Obchodami Majowymi.

1-2 Maja odbyły się uroczystości Majowe w Perth. Konsul Generalna wzięła udział we mszy świętej, podczas której były zbierane fundusze na pomoc Ukrainie. Odbyła się także uroczysta akademia przygotowana przez organizacje polonijne w Klubie Polskim. Podczas uroczystości zaprezentowano, wiersze i pieśni przygotowane przez uczniów polskich szkół oraz artystkę operową – Magdę Lisek.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: Konsulat Generalny RP w SydneyKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12652489 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów