SWP

   Rwanda 2022-05-12 Obchody Święta Konstytucji 3 maja w Rwandzie

Konsul RP Piotr Kruze oraz konsul honorowy RP Charles Ngarambe wzięli udział w obchodach Konstytucji 3 maja zorganizowanych przez Klub Polski w Rwandzie. W tym roku spotkanie odbyło się w Kibeho w Centrum Cana Księży Marianów. Uczestnicy odwiedzili także Centrum Biblijne oraz obejrzeli film „Biały potok”.

Honorowi goście złożyli serdeczne podziękowania całemu Klubowi Polskiemu i jego przewodniczącemu Ryszardowi Kusemu za organizację i zaproszenie oraz gospodarzowi ks. Leszkowi Czeluśniakowi MIC za gościnę.


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: gov.plKopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12652826 OSÓB


Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów