SWP

   Maroko 2022-06-22 ŻEGNAJ SZKOŁO!

„Dzisiaj będzie nam wesoło, gdy powiemy żegnaj szkoło..."

11 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Polskiej działającej przy polskiej ambasadzie w Rabacie połączone z obchodami Dnia Dziecka, Matki i Ojca.

Uroczystość wypełniona została mnóstwem pozytywnych emocji.

Uczniowie otrzymali zasłużone świadectwa oraz życzenia wspaniałych wakacji, grono pedagogiczne wyrazy podziękowania za trud i wytrwałość w misji edukacyjnej, rodzice słowami piosenki w wykonaniu swoich pociech zapewnienie o bezgranicznej miłości oraz wymowne "Dziękuję Mamo, dziękuję Tato...” a wszystkie dzieci i młodzież polonijna okolicznościowe upominki wraz z fantastyczną, niezapomnianą, wspólną zabawą.

Witajcie wakacje!

"(...) Czas aby poleniuchować,
Nową drogą powędrować..."


POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA - KOPIOWANIE ZABRONIONE.
Na podstawie: gov.plNAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ
Kopiowanie materiału z portalu PAI

zgodnie z prawem autorskim należy podać źródło: Polonijna Agencja Informacyjna, autora - jeżeli jest wymieniony i pełny adres internetowy artykułu wraz z aktywnym linkiem do strony z artykułem oraz informacje o licencji.

Licencja

Treści zamieszczone w Polonijnej Agencji Informacyjnej są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Materiały powstały w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2020 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie materiałów, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.SZUKAJ INNYCH WIADOMOŚCI POLONIJNYCH


ODWIEDZIŁO NAS 12771680 OSÓB

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów